mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
У статті «Моє життя і психоаналіз» Зигмунд писав:
«Я народився 6 травня 1856 року у Фрайбергу в Моравії, маленькому містечку в нинішній Чехословаччині. Мої батьки були євреї, і сам я залишаюся євреєм. Про моїх предків з батьківського боку я знаю, що вони колись мешкали в рейнських землях, у Кельні; у зв'язку з черговим переслідуванням євреїв у XIV або XV століттях, сімейство перебралося на схід, і впродовж XIX століття воно перемістилося з Литви через Галичину до німецькомовних країн, до Австрії»


По батьку:
Батько народився року в місті Тисмениця (сучасна Івано-Франківська область), і провів там перші 25 років свого життя.
У Тисмениці він уперше одружився у віці 19 років, але перша дружина померла.
Дід Зигмунда Шломо народився в місті Бучачі (зараз Тернопільська область), замолоду переїхав до Тисмениці.
1860 року родина Якоба Фройда через фінансові труднощі перебралась до Відня.

По мамі:
Мати Амалія Натансон народилася 18 серпня 1836 року в місті Броди на Львівщині, а його бабуся по лінії матері була одеситкою, тому до шістнадцяти років Амалія з батьками та двома братами проживала в Одесі і тільки потім сім'я переїхала до Відня.
У Відні 19-річна Амалія вийшла за 40-річного Якоба Фройда, віденського торговця вовною і сукном і народила вісьмох дітей, серед яких був і засновник психоаналізу Зигмунд.В Україні (Василівка - 40 км. від Одеси) мешкав і один з найзнаменитіших і найулюбленіших паціентів Фройда - Сергій Панкеєв "Людина-вовк" - Сергій Панкеєв.

Page generated Sep. 26th, 2017 08:00 pm
Powered by Dreamwidth Studios